Bad Religion

Bad Religion – 1979 metais įkurta JAV pankroko/hardcore grupė. Iš pradžių Bad Religion sudėtis buvo tokia: gitaristas Brett’as Gurewitz’as, vokalistas Greg’as Graffin’as, bosistas Jay Bentley ir būgnininkas Jay Ziskrout’as. Vėliau grupės sudėtis nuolatos keitėsi.

Bad Religion įrašų leidimui Brett’as Gurewitz’as įkurė leidybos kompaniją „Epitaph Records“, kur 1981 metais išleistas pirmas grupės mini albumas „Bad Religion“.

Po metų buvo išleistas albumas „How Could Hell Be Any Worse?“. Jo įrašas kainavo 1000 dolerių. Juos Gurewitz’o tėvas pasiskolino iš banko. Mažiau nei per metus buvo parduota 10000 albumo kopijų, o tai grupės nariams buvo didelis netikėtumas. Kitais metais pasirodė albumas „Into the Unknown“. Gerbėjų reakcija į jį buvo nevienareikšmiška, kadangi albume naudojamas sintezatorius, o tokiai muzikai tai gana neįprasta.

1984-aisiais Gurewitz’as paliko Bad Religion ir bandė atsikratyti priklausomybės narkotikams. Tuo metu grupę sudarė: vienintelis iš pradinės sudėties likęs Greg’as Graffin’as, gitaristas Greg’as Hetson’as (ankščiau grojęs Circle Jerks), bosistas Tim’as Gallegos’as ir būgnininkas Pete’as Finestone’as. 1985 metais išleidę mini albumą „Back to the Known“, Bad Religion trejiems metams nutraukė veiklą.

1987 metais Bad Religion atsikūrė. Grupę sudarė Brett’as Gurewitz’as, Greg’as Graffin’as, Greg’as Hetson’as ir Pete’as Finestone’as. Po metų pasirodė bene geriausiu Bad Religion laikomas albumas „Suffer“. Kolektyvas akimirksniu tapo JAV pankroko lydere, kadangi grupės Dead Kennedys, Black Flag, Descendents ir Husker Du jau iširo. Kiti albumai „No Control“ (1989) ir „Against the Grain“ (1990) įtvirtino grupės sėkmę. 90-ųjų pradžioje Bad Religion jau turėjo tokius pasekėjus kaip Pennywise ir N.O.F.X.

1993 metais, po albumo „Recipe for Hate“ išleidimo, Bad Religion priglaudė „Atlantic Records“. Po metų išleidžiamas albumas „Stranger Than Fiction“, o norėdamas daugiau dėmesio skirti savo „Epitaph Receords“, iš grupės išėjo Gurewitz’as. 1996-aisiais pasirodė darbas „The Gray Race“, o po metų – pirmas grupės koncertinis albumas „Tested“. Su grupę papildžiusiu Brian’u Baker’iu (Minor Threat, Dag Nasty) įrašomas albumas „The Gray Race“, o 1998-aisiais – „No Substance“.

Po poros metų Bad Religion keliauja į praktiškai negyvenamą tropinę salą ir su prodiuseriu Todd’u Rundgren’u įrašo albumą „The New America“. Darbas sulaukė gerų atsiliepimų, tačiau „Atlantic Records“nutraukė kontraktą. Į Bad Religion grįžo Gurewitz’as, o grupė vėl pradėjo bendradarbiauti su „Epitaph Records“, kur buvo išleisti albumai „The Process of Belief“ (2002), „The Empire Strikes First“ (2004), „New Maps of Hell“ (2007) ir „The Dissent of Man“ (2010).

Liaudies medicina, vaistažolės | Vaistazoles | Masažuotojas Vilniuje, masažai Vilniuje | paplūdimio tinklinis | Darbas puse etato | Volkswagen Passat nuoma